Forbes
"Het doel van het onderwijs is
een lege geest vervangen door een open geest" - Malcolm S. Forbes
Confucius
"Ik hoor en ik vergeet,
Ik zie en ik onthoud, Ik doe en ik begrijp." - Confucius

Geslaagden

 

EN DIT ! ZIJN DE GESLAAGDEN (1e tijdvak) 2017.

VAN HARTE GEFELICITEERD!!

 

VMBO-TL
Annemiek Abbekerk (ANDIJK)
Max Acda (ENKHUIZEN)
Loïs Althusius (BOVENKARSPEL)
Naomi Appelman (BOVENKARSPEL)
Ron Appelman (ANDIJK)
Deianera Audiffred (ENKHUIZEN)
Ewan Bakker (BOVENKARSPEL)
Lotte Bakker (GROOTEBROEK)
Milan Beemster (BOVENKARSPEL)
Tessa Beets (ENKHUIZEN)
Jelleke Bettonvil (ENKHUIZEN)
Puck Biemold (ENKHUIZEN)
Koen Bleeker (ENKHUIZEN)
Thom Bloemendaal (ANDIJK)
Manouk Boomsma (BOVENKARSPEL)
Jordi Boon (ENKHUIZEN)
Nina Bos (ENKHUIZEN)
Tycho Bos (WERVERSHOOF)
Maud Botman (ANDIJK)
Steffi van de Bovenkamp (BOVENKARSPEL)
Cheryl Brouwer (ENKHUIZEN)
Anouck Burger (ENKHUIZEN)
Fatmanur Coskun (ENKHUIZEN)
Stef Deen (ENKHUIZEN)
Nouschka Degeling (ENKHUIZEN)
Anouschka Dekker (ENKHUIZEN)
Nikita Dekker (ENKHUIZEN)
David Dik (ENKHUIZEN)
Jelle Dikker (HEM)
Keanu Dolladi (AMSTERDAM)
Jitse Dreijer (ENKHUIZEN)
Sem den Drijver (ENKHUIZEN)
Luuk van Dulmen (VENHUIZEN)
Niels Edelenbosch (BOVENKARSPEL)
Dennis Elsenga (ENKHUIZEN)
Amber Ephraïm (ENKHUIZEN)
Kim Franke (BOVENKARSPEL)
Rubian van Gool (HOORN)
Donny de Graaf (GROOTEBROEK)
Noëlle Groenewoud (ENKHUIZEN)
Britt Groot (ANDIJK)
Eline ten Have (HOOGKARSPEL)
Gabi van Heerwaarden (ENKHUIZEN)
Wessel Hoeflaak (ENKHUIZEN)
Zoë Hollewand (ENKHUIZEN)
Ruben Hoppenbrouwer (BOVENKARSPEL)
Thalita Houtsma (BOVENKARSPEL)
Jorg Jaring (BOVENKARSPEL)
Elise Joon (ENKHUIZEN)
Jelle Jorritsma (ENKHUIZEN)
Sarah Kaandorp (HOOGKARSPEL)
Maikel Karemaker (ENKHUIZEN)
Seth Keizer (ENKHUIZEN)
Melanie Kleisterlee (ENKHUIZEN)
Quiriën Kleton (ENKHUIZEN)
Macy Kloosterman (BOVENKARSPEL)
Karen van der Knaap (HOOGKARSPEL)
Jan Kooiman (ANDIJK)
Marc Kooiman (ANDIJK)
Marc Koomen (ANDIJK)
Merel Koomen (LUTJEBROEK)
Elmar Koopen (ENKHUIZEN)
Damian Koorstra (WERVERSHOOF)
Roy Koper (WERVERSHOOF)
Mirthe Kraaij (GROOTEBROEK)
Samantha van Kraalingen (GROOTEBROEK)
Quintin Kriekaard (VENHUIZEN)
Esther Kuin (BOVENKARSPEL)
Elise Kwanten (HEM)
Gijs Laan (ENKHUIZEN)
Gino de Mello (HOOGKARSPEL)
Simone Molenaar (ENKHUIZEN)
Jesper van Muijden (ENKHUIZEN)
Nikki Muller (ENKHUIZEN)
Joop Nel (ENKHUIZEN)
Maarten Ooteman (HOORN)
Robin Oudakker (ENKHUIZEN)
Amber den Ouden (ENKHUIZEN)
Noortje Oudenaller (VENHUIZEN)
Anne van Oudheusden (ENKHUIZEN)
Daan Prins (ENKHUIZEN)
Sterre Rammelt (ENKHUIZEN)
Corien Reus (ANDIJK)
Tristan Rexhäuser (GROOTEBROEK)
Brendan Rood (ENKHUIZEN)
Carmen Rood (BOVENKARSPEL)
Mitchel Roos (HOOGKARSPEL)
Anouk Ruiter (BOVENKARSPEL)
Wika Rzymowska (ENKHUIZEN)
Robin Scheffer (HOOGKARSPEL)
Stacey Schenk (HEM)
Marit van Schie (BOVENKARSPEL)
Jennifer Schiphof (ENKHUIZEN)
Anna Schneiders (BOVENKARSPEL)
Stijn Sierkstra (ANDIJK)
Stefan Sijbesma (ENKHUIZEN)
Gijs Sijbrandij (ENKHUIZEN)
Marjon Sinnige (ENKHUIZEN)
Bart Sluijs (ENKHUIZEN)
Luca Sneek (ENKHUIZEN)
Amy Souverein (BOVENKARSPEL)
Babette van der Spek (ENKHUIZEN)
Lisa Stam (GROOTEBROEK)
Youri Steffens (ENKHUIZEN)
Mike Steltenpool (BOVENKARSPEL)
Esmée Stuut (ENKHUIZEN)
Teun Swagerman (VENHUIZEN)
Noor Venekamp (ANDIJK)
Julia Vermeulen (ENKHUIZEN)
Mette de Vos (ANDIJK)
Jenna de Waard (GROOTEBROEK)
Sophie van der Wal (HOOGKARSPEL)
Ian Warmerdam (ENKHUIZEN)
Martin ter Wee (ANDIJK)
Tycho Weel (HOOGKARSPEL)
Bart Welling (ANDIJK)
Sarah van Westen (BOVENKARSPEL)
Chiara Wevers (BOVENKARSPEL)
Yanick Wiebes (HOOGKARSPEL)
Tessa Wiersma (BOVENKARSPEL)
Jenna van der Willik (ENKHUIZEN)
Remeaux de Wit (ENKHUIZEN)
Sofie de Wit (BOVENKARSPEL)
Lara Zwaan (BOVENKARSPEL)
Jolisa Zwart (ANDIJK)
Lisa van Zwol (ENKHUIZEN)
Rick Zwolsman (HOOGKARSPEL)
Thomas Zwolsman (HOOGKARSPEL)

 

HAVO
Tycho Baltes (ENKHUIZEN)
Thessa Bank (BOVENKARSPEL)
Joëlle Barg (ANDIJK)
Romy Beek (ENKHUIZEN)
Sander Beekman (BOVENKARSPEL)
Elze van den Berg (HOOGKARSPEL)
Maja Berkhout (BOVENKARSPEL)
Mathijs Biesenbeek (ENKHUIZEN)
Yana de Boer (BOVENKARSPEL)
Nienke Bonekamp (ENKHUIZEN)
Britte Boots (VENHUIZEN)
Jelle Braak (HOOGKARSPEL)
Gijs Brandsen (ENKHUIZEN)
Mirthe Bronkhorst (HILVERSUM)
Charlotte Brummer (ANDIJK)
Bente Buijsman (ENKHUIZEN)
Sylvio Bulterman (BOVENKARSPEL)
Imre Buurman (ANDIJK)
Dennis Collette (ANDIJK)
Senna van Dam (ENKHUIZEN)
Joost Deen (ENKHUIZEN)
Wessel Doorgeest (BOVENKARSPEL)
Jip Duijn (GROOTEBROEK)
Jurre Duijn (GROOTEBROEK)
Zoë Duijn (ENKHUIZEN)
Roos Eisenburger (BOVENKARSPEL)
Karel Eisses (BOVENKARSPEL)
Michiel Feenstra (ENKHUIZEN)
Marloes Galle (ENKHUIZEN)
Lisa Glorie (HOOGKARSPEL)
Lot de Graaff (ENKHUIZEN)
Jette Grooteman (HOOGKARSPEL)
Yara Gutter (ANDIJK)
Anna-Lotte de Haan (BOVENKARSPEL)
Britt Halberstadt (ENKHUIZEN)
Nelleke van der Heide (VENHUIZEN)
Maths Hoff (BOVENKARSPEL)
Cesira Holterman (BOVENKARSPEL)
Rick Hoogervorst (BOVENKARSPEL)
Charda Houtsma (BOVENKARSPEL)
Luka Jansen (ENKHUIZEN)
Larse Jong (ENKHUIZEN)
Annabel Jonker (ANDIJK)
Daan Kalb (LUTJEBROEK)
Caitlyn Kalk (ENKHUIZEN)
Onno Keizer (ENKHUIZEN)
Luuk Keurentjes (ENKHUIZEN)
Job van der Klei (ENKHUIZEN)
Carmen Klein (ENKHUIZEN)
Jolijn Koehoorn (ENKHUIZEN)
Roos Kolk (ENKHUIZEN)
Erwin Komen (ENKHUIZEN)
Ruben Kooiman (ENKHUIZEN)
Iris Kort (ENKHUIZEN)
Daisy Koster (BOVENKARSPEL)
Marit Kreuk (ENKHUIZEN)
Quirijn Langedijk (ENKHUIZEN)
Guus Maij (ENKHUIZEN)
Sumaya Mohamed (ENKHUIZEN)
Joris Molenaar (VENHUIZEN)
Nienke Mourik (ENKHUIZEN)
Pascal Muller (ENKHUIZEN)
Isa van Mulligen (BOVENKARSPEL)
Mattheo Mustert (HOOGKARSPEL)
Misha Negro (ENKHUIZEN)
Mitchel Nieuwboer (ENKHUIZEN)
Dani van der Noot (BOVENKARSPEL)
Cindy Omerzu (GROOTEBROEK)
Denise Oud (HEM)
Isabel Oudakker (ENKHUIZEN)
Julian van den Oudenalder (HOOGKARSPEL)
Linda Poen (ENKHUIZEN)
Lieke Post (ENKHUIZEN)
Annah Posthumius (ENKHUIZEN)
Suzanna Raue (ANDIJK)
Lisette Ravensbergen (ENKHUIZEN)
Susan Reus (BOVENKARSPEL)
Sara Roest (ENKHUIZEN)
Jaysen Scheepers (BOVENKARSPEL)
Diederick Scheer (VENHUIZEN)
Mathijs Schenk (VENHUIZEN)
Sven van Schie (BOVENKARSPEL)
Rosanne Schoen (ENKHUIZEN)
Daniël Sewuster (ENKHUIZEN)
Aniek Siderius (ENKHUIZEN)
Mick Sikkens (ENKHUIZEN)
Aron Slinger (ENKHUIZEN)
Berber van der Sloot (ENKHUIZEN)
Rosalie de Snoo (ENKHUIZEN)
Pascale Stomp (ENKHUIZEN)
Nadine van der Thiel (ANDIJK)
Stefan Vermeulen (ENKHUIZEN)
Rinus Visser (WERVERSHOOF)
Joost Volten (BOVENKARSPEL)
Carmen van Vuure (BOVENKARSPEL)
Charlotte Weel (ENKHUIZEN)
Klaudia Wiecek (VENHUIZEN)
Melanie van Wijk (ENKHUIZEN)
Ellen de Wit (VENHUIZEN)
Chiel Wubs (ANDIJK)
Isa Zoer (ENKHUIZEN)
Noel Zoer (GROOTEBROEK)

 

VWO
Demi Abbink (ANDIJK)
Emma Abbink (ENKHUIZEN)
Rowen Aker (BOVENKARSPEL)
Jet Ammerlaan (ENKHUIZEN)
Leon Appelman (ANDIJK)
Sophie Bakker (WERVERSHOOF)
Leonie Beers (HOOGKARSPEL)
Arnoud Bleeker (ENKHUIZEN)
Kayleigh Bleker (HOOGKARSPEL)
Joëll Blom (GROOTEBROEK)
Kim Blom (ENKHUIZEN)
Sabine Brandjes (HOORN)
Sanne van den Brink (ENKHUIZEN)
Lisa Brinkkemper (ENKHUIZEN)
Roosmarie Brugman (VENHUIZEN)
Daan Buurman (WERVERSHOOF)
Mayca Chardon (BOVENKARSPEL)
Jarko van der Deure (ENKHUIZEN)
Jasper Dijkstra (ANDIJK)
Esmée Dijzer (BOVENKARSPEL)
Jade van Doorn (GROOTEBROEK)
Wisse Dudink (BOVENKARSPEL)
Marijn van Geffen (ENKHUIZEN)
David Grent (ENKHUIZEN)
Marieke Groot (ANDIJK)
Ayla Helderman (BOVENKARSPEL)
Chelsea Janssen (GROOTEBROEK)
Jeroen Kappé (ENKHUIZEN)
Liesbeth Keur (ANDIJK)
Lieke Koeman (ENKHUIZEN)
Sanne Kofman (ENKHUIZEN)
Esther Koomen (HOOGKARSPEL)
Ryanne Koomen (ANDIJK)
Dennis Kroeb (ENKHUIZEN)
Philip Kromhout (ANDIJK)
Sanne Langedijk (ENKHUIZEN)
Sietze van Leeuwen (BOVENKARSPEL)
Desiree Maas (HOOGKARSPEL)
Richard Mei (ENKHUIZEN)
Dion Mol (HOOGKARSPEL)
Chiara Neefjes (WERVERSHOOF)
Anne van Ophem (VENHUIZEN)
Xander Penterman (HOORN)
Danielle Raue (ANDIJK)
Thomas Rood (BOVENKARSPEL)
Rijk Rouppe van der Voort (ENKHUIZEN)
Thom Smit (BOVENKARSPEL)
Anne Sprong (ENKHUIZEN)
Lora Steen (VENHUIZEN)
Anouk van Steenoven (ENKHUIZEN)
Dagmar Stolte (ENKHUIZEN)
Ichelle Streekstra (ENKHUIZEN)
Evie Stroomer (ENKHUIZEN)
Dyra Tensen (WERVERSHOOF)
Annemijn Tjeertes (VENHUIZEN)
Nienke Tool (BOVENKARSPEL)
Lars Ursem (HOOGKARSPEL)
Kim van Veldhuizen (WERVERSHOOF)
Amy Visser (BOVENKARSPEL)
Menno de Visser (ANDIJK)
Iris Volders (GROOTEBROEK)
Erik ter Wee (ANDIJK)
Erik Welling (ANDIJK)
Melanie van Wensveen (HOOGKARSPEL)
Fenna Werkhoven (ANDIJK)
Ruben Wessendorp (BOVENKARSPEL)
Emma Zwan (WERVERSHOOF)