Algemeen nieuws

CENTRALE EXAMENS DIT JAAR (update 27 mei)

Geslaagden in de krant

Het is een goed gebruik dat de namen van de geslaagden in de krant worden gepubliceerd. Daar worden ook dit jaar de gesprekken over gevoerd met het Noord-Hollands Dagblad. Sinds enkele jaren hebben we te maken met aangescherpte privacy-wetgeving en moeten we de geslaagden hiervoor om toestemming vragen. Voor geslaagden jonger dan 16 jaar geldt dat alleen de ouders toestemming voor publicatie kunnen geven. Voor geslaagden van 16 jaar of ouder geldt dat zij alleen zelf deze toestemming kunnen verlenen. Binnenkort wordt vanuit de administratie een mail verzonden waarin deze toestemming gevraagd wordt. Zoals het er nu naar uitziet worden de lijsten van alle geslaagden van de verschillende West-Friese scholen op 26 juni a.s. in het NHD gepubliceerd. 


 4 juni: de officiële feestelijke uitslagen en vlagdag voor ALLE examenkandidaten van ALLE Nederlandse scholen.


Er kan contact op worden genomen met de mentor voor verdere vragen. 

Mbt examens kunt u ook contact opnemen met de afdelingsconrector van uw zoon/dochter. 

Nick Broerse, brugklassen en VMBO-tl:n.broerse@rsg-enkhuizen.nl

Jochem Scheerman, havo: j.scheerman@rsg-enkhuizen.nl

Vivi Tervoort, atheneum: v.tervoort@rsg-enkhuizen.nl

Lisette Borst, Anglia: l.borst@rsg-enkhuizen.nl

Trevor Lewis: TTO: t.lewis@rsg-enkhuizen.nl

Femke Pieters, Cambridge: f.pieters@rsg-enkhuizen.nl

 


VOORGAANDE BRIEVEN M.B.T. CORONA UPDATE EXAMENS

Brief 10 april 2020 - Corona

Brief 8 april 2020 - Corona

Brief 24 maart 2020- Corona

Brief 23 maart 2020 - Corona 

Brief 20 maart 2020 - Corona

Brief 19 maart 2020- Corona

Brief 18 maart 2020 - Corona

Lijst veel gestelde vragen 

Richtlijnen bij afname examens

Cambridge informatie 

Anglia Informatie 

 


 

Deze website maakt gebruik van cookies
Deze website gebruikt cookies en vergelijkbare technologieën om je een optimale gebruikerservaring te bieden. Functionele cookies zijn nodig voor een goede werking van de website. We plaatsen de overige cookies alleen als je toestemming geeft. Wil je dat niet, zet dan de schuifjes naar links. De overige cookies geven je een optimale gebruikservaring. Wil je weten hoe we met privacy omgaan? Zie ons privacy statement.
  • Essentieel